Atribuită Cumpărare directă

COPIATOARE KONICA MIMOLTA DI 1610 S,, DI 1611,EP 1030,XEROX 5020 SI M15

Număr anunț
DA24827392
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI 2627996)
Furnizor / câștigător
ALEXIA BIROTIC SERVICE S.R.L. (CUI 26185328)
Cod CPV
50313100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.084 RON
Valoare atribuită
9.084 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.084 RON

din 9.084 RON estimat