Atribuită Cumpărare directă

pulpa de porc 22 carne tocata 25 brinza topita 24 ceai de menta 10 ceai de fructe 10 secretul gustului legume 40 secretul gustului gaina 40 oregano 10 spaghette 20 piper macinat 8 boaia de ardei 10 biscuit picwik 20 salam sasesc 4 rosii 1 portocale 3 banan 10 slanina de lucru 20

Număr anunț
DA24828308
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN BERDE MOZES (CUI 17091518)
Furnizor / câștigător
PERFEKT SRL (CUI 15395782)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.902,50 RON
Valoare atribuită
1.902,50 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.902,50 RON

din 1.902,50 RON estimat