Atribuită Cumpărare directă

Inspectie Periodica de Mentenanta Locala – IPML* la aparat de anestezie Julian, Titus, Fabius -conform contract valabil din 08.01.2020-31.12.2020.PREZENTA SOLICITARE TINE LOC DE COMANDA SCRISA FERMA.

Număr anunț
DA24815965
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
50420000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.590 RON
Valoare atribuită
5.590 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.590 RON

din 5.590 RON estimat