Atribuită Cumpărare directă

registru intr-iesire200 file caserat-1 ,agrafe-1 , biblioraft-2 ,capse 24/6-3 ,corector pensula-2 , cub hartie-2 ,dosar pvc-60 ,dosar sina-30 ,mine 07 rotring-2 ,pix metalic arc-2 ,pix rotring-1

Număr anunț
DA24814383
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Municipala RAM Buzau (CUI 6303828)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,59 RON
Valoare atribuită
140,59 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,59 RON

din 140,59 RON estimat