Atribuită Cumpărare directă

Diverse produse din carne

Număr anunț
DA24825087
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII "Nicolae Bogdan" Vascau (CUI 19386485)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15131700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,75 RON
Valoare atribuită
116,75 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,75 RON

din 116,75 RON estimat