Atribuită
Cumpărare directă
KERACOLOR CHIT FF N.134 SILK 5 KG BUC 4,00 PROF.AL.TREC.PRAG CLAPETA AG 42MM/100C BUC 1,00 PROFIL RIG. SPECIAL CW 75X4000 BUC 52,00 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(1000 BUC CUT 3,00 PLACA RIG. NORM. RB 12,5 (1,2X2,6M) BUC 44,00 BANDA IMBINARE AUTOADEZIVA 90M RIG BUC 5,00 DIBLU RIG. MET. DN6 BUC 400,00 SURUB RIG. AUTOPERF.421(3,5X9,5)(100BUC) CUT 10,00 PROFIL RIG. UA 75X3000/2MM BUC 5,00 COLTAR RIG. L 100/50/45 BUC 10,00 APARAT TAIAT FAIANTA CU RULMENTI LT00200 BUC 1,00 DALTA PROFI ZIDARIE CU PROT 350MM HOLZER BUC 1,00 15,80 1
- Număr anunț
- DA24816669
- Autoritate contractantă
- Liceul de Arte Plastice (CUI 12904121)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.866,41 RON
- Valoare atribuită
- 3.866,41 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.