Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii, intretinere, verificare, revizii tehnice periodice echipamente de sterilizare Conform contract a carui obiect îl constituie efectuarea de catre Prestator de operațiuni de revizie,diagnosticare, service, reparatii si mentenanta in favoarea Beneficiarului pentru aparatura medicală. In contract se stabilesc ferm conditiile prin care Prestatorul va asigura lucrari de service, in baza reviziilor tehnice periodice la echipamentele medicale aflate in proprietatea beneficiarului.
- Număr anunț
- DA24810482
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.320 RON
- Valoare atribuită
- 13.320 RON
- Data publicării
- 06.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.