Atribuită
Cumpărare directă
CEAI CELMAR 40G MULTIFRUCTE : 60 cutii la um01517 sihlea si 20 cutii la um02243 rm.sarat. CASCAVAL VACA : 15 kg la um01517 sihlea si 5 kg la um02243 rm.sarat. LAMAI : 10 kg la um01517 sihlea si 3 kg la um02243 rm.sarat. ZAHAR PLIC : 2 kg la um01517 sihlea si 1 kg la um02243 rm.sarat.
- Număr anunț
- DA24820037
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
- Furnizor / câștigător
- MCA COMERCIAL SRL (CUI 13219828)
- Cod CPV
- 15863000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825,50 RON
- Valoare atribuită
- 825,50 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.