Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale - 350 lei • 2 (două) colectări pe săptămână, în zilele de Miercuri și Vineri între orele 08,00 – 15,00, corespunzător unui interval de maxim 48 de ore între colectări conform prevederilor art. 34 din O.M.S. nr. 1226/2012; • 2 colectări/an în regim de urgenţă, pentru o cantitate maximă de 5 kg/colectare; • cantitatea de 10 kg/lună pentru deşeuri medicale periculoase incluse în abonament.

Număr anunț
DA24828805
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat