Atribuită Cumpărare directă

1. Întreținere, actualizare și modificare site web cu toate cerințele beneficiarului și găzduirea acestuia pe server propriu, cu server de ultimă generație; 2. Asigurare up-time garantat 99,9% din timp 3. Asigurare monitorizarea 24/7 4. Asigurare back-up lunar baze de date 5. Back-up website zilnic (copie de siguranță a web-site-ului salvată la fiecare 24 de ore) 6. Asigurarea creării unui număr nelimitat de pagini noi, cu design propriu cât și modificarea celor existente la fiecare cerință a beneficiarului 7. Timp de răspuns pentru efectuarea eventualelor urgențe legate de buna funcționare a site-ului de 2 ore 8. Timp de adăugare conținut nou între 2 și 48 de ore. Pret lunar

Număr anunț
DA24810393
Autoritate contractantă
MUZEUL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4221217)
Furnizor / câștigător
CENARIUS ENTERTAINMENT MEDIA SRL (CUI 38151965)
Cod CPV
72415000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat