Atribuită Cumpărare directă

Revizii tehnice lunare ale sistemelor de securitate ( antiefractie si supraveghere video)ce cuprind pana la 150 de echipamente. Reviziile presupun executarea tuturor operatiilor necesare bunei functionari ale sistemelor, conform normelor in vigoare.

Număr anunț
DA24831464
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
R.T. TOTAL SERVICES SRL (CUI 16697835)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.464 RON
Valoare atribuită
12.464 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.464 RON

din 12.464 RON estimat