Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de tranport cu tractorul si remorca de la locul de depozitare a materialelor la deponeu, precum si incarcarea - descarcarea materialelor cu personal angajat. Oferta este valabila pentru 980 ore de actionare la pretul de 108 lei/ora de actionare, conform oferta acceptata de beneficiar.
- Număr anunț
- DA24811901
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- TOMESC CORNEL SORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 26556000)
- Cod CPV
- 60100000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.840 RON
- Valoare atribuită
- 105.840 RON
- Data publicării
- 07.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.