Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii - kinetoterapeut ,Conform contract valabil din 01.01.2020 până in 30.04.2020. PREZENTA SOLICITARE TINE LOC DE COMANDA SCRISA FERMA .

Număr anunț
DA24808384
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
COLŢEA DORINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 33715818)
Cod CPV
85142100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.510 RON
Valoare atribuită
15.510 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
06.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.510 RON

din 15.510 RON estimat