Atribuită Cumpărare directă

- Intretinere si reparare calculatoare 80-100BUC - Intretinere software calculatoare 80-100buc - Administrare si intretinere Server-e (fara a administra aplicatiile medicale, contabile, etc.) 1-3BUC - Imprimante (matriceale, inkjet, laserjet) 20-60BUC - Administrare routere/AP 1-5Buc - Intretinere/depanare copiatoare 1-3Buc - Gazduire domeniu (dns, mail, web): casute de mail nelimitate, spatiu de stocare nelimitat, trafic nelimitat - Intretinere/depanare servicii VPN (IPSec) punct la multipunct pe ruterele oferite de institutia publica - Servicii Backup lunare (la cerere in scris, max. 10 device-uri pe luna) - Intretinere/depanare retele de calculatoare - Fax 1-2Buc

Număr anunț
DA24814177
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
HARD SERVICE SRL (CUI 5088241)
Cod CPV
50322000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.685 RON
Valoare atribuită
2.685 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.685 RON

din 2.685 RON estimat