Atribuită
Cumpărare directă
Debitmetru cu umidificator / barbotor Spencer ACEASTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE EFECTUATA CONF. REFERATULUI NR 67/7.01.2020 APROBAT . ACHIZITIA DIRECTA TINE LOC DE COMANDA TRIMISA PRIN FAX. ACHIZITIA SE POATE REALIZA PE BAZA DE DOCUMENT JUSTIFICATIV, RESPECTIV FACT. CF. ART. 7 DIN LEGII 98/2016 SI ART.43 DIN H.G.395/2016.
- Număr anunț
- DA24819271
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.475 RON
- Valoare atribuită
- 1.475 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.