Atribuită
Cumpărare directă
ATA CHIRURGICALA NR.6 - 40 buc ,ATA CHIRURGICALA NR.7 -20 buc ,ATA CHIRURGICALA NR.9 -40 buc ,ATA CHIRURGICALA NR. 10 -30buc ,ELECTROZI EKG ADULT DORMO -1500 buc , Fasa elastica 15/4 -250 buc , Gel EKG 250g -12 buc ,Manusi chirurgicale sterile nepudrate nr .8 -pereche buc ,Manusi chirurgicale sterile nepudrate nr.7,5 - 900 pereche ,Manusi menaj 24 buc, Narina nazala oxigen -200 buc , Rola cearceaf UF - 250 buc ,Halat vizitator de unica folosinta -400 buc , Sorturi de unica folosinta - 2 seturi
- Număr anunț
- DA24817755
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33141125-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.987 RON
- Valoare atribuită
- 12.987 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.