Atribuită
Cumpărare directă
1. Servicii curățenie de întreținere • Aspirare • Spălare • Ștergere suprafețe birouri, baie, holuri etc. • Ștergerea prafului și a obiectelor • Colectarea gunoiului • Schimbarea sacilor menajeri • Aerisirea încăperilor • Odorizarea încăperilor 2. Servicii curățenie generală • Aspirare suprafețe (pardoseli, covoare etc.) • Curățare și întreținere suprafețe după caz • Spălarea suprafețelor și ștergerea parchetului • Ștergerea prafului de pe toate suprafețele care necesira această operațiune • Lustruirea mobilierului și a obiectelor • Spălarea geamurilor interior și exterior • Curățarea și ștergerea ramelor și manerelor de geam • Aspirarea pereților și îndepărtarea pânzelor de paianjen daca este cazul • Curățarea exterioară și ștergerea caloriferelor • Ștergerea și curățarea prizelor, întrerupătoarelor • Curățarea și ștergerea ușilor, tocurilor, mânerelor • Curățarea și lustruirea obiectelor din spațiile sanitare • Dezinfectarea grupurilor sanitare • Ștergerea și lustruirea faianței din baie, bucătărie, etc. • Curățarea frigiderului, cuptorului cu microunde, filtru cafea etc. • Colectarea gunoiului • Schimbarea sacilor menajeri • Aerisirea încăperilor • Odorizarea încăperilor Program: 4 ore de Luni – Vineri Pret: 1500 lei fara T.V.A. Metoda de plata: facturare Ivănescu Elena Email: ivanescuservicii@yahoo.com Telefon: 0746340081
- Număr anunț
- DA24831890
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA VALCEA (CUI 12488739)
- Furnizor / câștigător
- IVĂNESCU ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 41640651)
- Cod CPV
- 90900000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.