Atribuită
Cumpărare directă
PRIMARIA MISCHII ACHIZITIONEAZA MATERIALE INSTALATII , RACORDURI TEVI necesare bransarii putului din punctul Mischii la reteaua existenta de alimentare cu apa in vederea functionarii in parametrii normali a puturilor de apa forate pe teritoriul comunei.
- Număr anunț
- DA24819794
- Autoritate contractantă
- COMUNA MISCHII (CONSILIUL LOCAL MISCHII) (CUI 4554157)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
- Cod CPV
- 44167000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.878,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.878,85 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.