Atribuită Cumpărare directă

KANLUX 18120 FOGLER DL-240O -- 59 buc x 55.11 NV BEC LED A60 9W E27 3000K NV-2401.2221613 -- 35 buc x 5.35 DIBLU CU HOLZSURUB 8X40 10BUC/SET -- 15 seturix 1.97 RC 211081 BURGHIU SDS+WOC 8.0 X160X100 -- 4 buc x 15.25 BANDA IZOLATOARE 20M TRACON -- 8 buc x 2.55 SC 8152361B CLEMA SIR 2.5 -- 9 buc x 3.42 WAGO-221412 CLEMA 2 POLI -- 15 buc x 1.05 WAGO-221413 CLEMA 3 POLI -- 15 buc x 1.31 SC 8152361B CLEMA SIR 2.5 -- 4 buc x 3.42 NO 102124 SIGURANTA 1P 16A 4.5KA -- 6 buc x 9.53 MYYM 3X1.5 -- 20 m x 1.82 KANLUX 25580 PROIECTOR CU SENZOR ANTRA LED10W-NWGR - 3 buc x 71

Număr anunț
DA24820191
Autoritate contractantă
DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.936,13 RON
Valoare atribuită
3.936,13 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.936,13 RON

din 3.936,13 RON estimat