Atribuită Cumpărare directă

Telefon mobil Samsung Galaxy S10e, Dual SIM, memorie interna:128GB Dual G970, memorie RAM: 6GB , 4G, Black, android: 2.7 GHz, display Dinamic ALMOLED, model procesor: Mongoose M4x2, Cortex A75x2, Cortex A55x4, dimensiuni: 14.22x6.99x0.79cm.

Număr anunț
DA24821871
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932,76 RON
Valoare atribuită
1.932,76 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932,76 RON

din 1.932,76 RON estimat