Atribuită Cumpărare directă

: ELECTROVALVA - 2 BUC COLIER PLASTIC - 50 BUC SINCRON - 1 BUC ACUMULATOR - 2 BUC LAMPA SPATE - 1 BUC BUSON REZERVOR - 1 BUC

Număr anunț
DA24828059
Autoritate contractantă
COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
Furnizor / câștigător
AUTOROM SRL (CUI 11759660)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.579,84 RON
Valoare atribuită
4.579,84 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.579,84 RON

din 4.579,84 RON estimat