Atribuită Cumpărare directă

examinari medicale de specialitate efectuate in conformitate cu legislatia privind regimul armelor si munitiilor, in vigoare.

Număr anunț
DA24830922
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean de Paza si Ordine Arges (CUI 17865139)
Furnizor / câștigător
NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
Cod CPV
85140000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat