Atribuită Cumpărare directă

LAMAI TR KG C.I BUC 2,216 5,17 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC C.I BUC 4,000 21,97 CEAPA GALBENA AT KG CI BUC 9,980 2,02 VARZA ALBA RO KG CI BUC 35,504 1,57 MORCOV GASTRO RO KG CI BUC 9,820 1,52 ROSII TR. KG. CI BUC 6,645 6,58 ARDEI GRAS ROSU ES KG CII BUC 11,000 10,04 PATRUNJEL LG RO C.I BUC 10,000 1,26 MARAR RO. LG. C.I BUC 10,000 1,26 PATRUNJEL RADAC.RO KG CI VRAC BUC 5,418 4,39 NESQUIK CACAO INST.800G BUC 3,000 17,40 ALFERS NAP.VANILIE 170G BUC 20,000 2,98 MORTADELLA 90G MARTINE BUC 2,000 8,25 PICOC PUI BUC 2,000 5,50 SFECLA ROSIE BUC 20,000 2,42 PORTOCALE GR KG C.I BUC 65,650 4,18 USTUROI ES CCA.500G BUC CI BUC 1,000 13,38

Număr anunț
DA24837808
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 20 (CUI 29150308)
Furnizor / câștigător
HB & K S.R.L. (CUI 17328020)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868,82 RON
Valoare atribuită
868,82 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

868,82 RON

din 868,82 RON estimat