Atribuită Cumpărare directă

HP CE320A Cartus Toner negru HP 128A for HP Color Laserjet CP1525

Număr anunț
DA24829826
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
CONCEPT DATA SOLUTIONS S.R.L. (CUI 36547590)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,73 RON
Valoare atribuită
374,73 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,73 RON

din 374,73 RON estimat