Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 AMIANO SAPUN LICHID 5L LAVANDA SI VERBENA buc 5.00 X 25.00 RON fara TVA / buc 2 MSV MOP BUMBAC 280 g buc 7.00 X 4.87 RON fara TVA / buc 3 COADA ALUMINIU 140cm ALBASTRU buc 2.00 X 7.70 RON fara TVA / buc 4 COADA ALUMINIU 140cm GALBEN buc 2.00 X 7.70 RON fara TVA / buc 5 COADA ALUMINIU 140cm ROSU buc 2.00 X 7.70 RON fara TVA / buc 6 COADA ALUMINIU 140cm VERDE buc 2.00 X 7.70 RON fara TVA / buc 7 DR.STEPHAN FLOOR MARINO 5L buc 5.00 X 37.08 RON fara TVA / buc 8 DR.STEPHAN FLOOR ROSE 5L buc 5.00 X 37.08 RON fara TVA / buc 9 DR.STEPHAN FLOOR SPRING 5L buc 10.00 X 43.27 RON fara TVA / buc 10 MATURA FRANCESINA par mediu buc 5.00 X 3.42 RON fara TVA / buc 11 DR.STEPHAN WC POWER 5L buc 5.00 X 71.08 RON fara TVA / buc 12 AMIANO DETARTRANT 10L buc 5.00 X 44.09 RON fara TVA / buc 13 MISAVAN INALBITOR 5L buc 5.00 X 11.87 RON fara TVA / buc 14 MISAVAN GEAMURI TRANSPARENTA 750ml buc 6.00 X 7.14 RON fara TVA / buc 15 BRILLI SACI MENAJ 120l 10/SET 24/DISPLAY SR MIXT COLOR Display 1.00 X 91.68 RON fara TVA / set 16 BRILLI SACI MENAJ 35l 15/SET 28/DISPLAY SR MIXT COLOR Display 1.00 X 65.42 RON fara TVA / set 17 MSV SPALATOR SPIRALAT INOX MAXI buc 5.00 X 2.03 RON fara TVA / buc 18 MANUSI MENAJ PROFESIONALE M set 5.00 X 3.81 RON fara TVA / set 19 DR.STEPHAN FULL-BATH 750ML buc 5.00 X 9.31 RON fara TVA / buc 20 MSV FARAS CLIP VERDE buc 5.00 X 2.24 RON fara TVA / buc 21 LAVETA MICROFIBRA INTREAGA CASA 10/set ALBASTRU set 1.00 X 37.79 RON fara TVA / set 22 DR.STEPHAN DESCO
- Număr anunț
- DA24904938
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" BOTOSANI (CUI 29050562)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.627,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.627,32 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.