Atribuită Cumpărare directă

DOSARE PVC, PLICURI, AGRAFE, DOSARE CARTON, PIXURI

Număr anunț
DA24917085
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA MEHEDINTI (CUI 24752361)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,27 RON
Valoare atribuită
372,27 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,27 RON

din 372,27 RON estimat