Atribuită Cumpărare directă

Contract cu valabilitate pana la 31.12.2020.Achizitorul va emite comenzi functie de creditele bugetare aprobate,pana la definitivarea bugetului pentru anul curent.

Număr anunț
DA24918160
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
GHETU RAZVAN PFA (CUI 29857369)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.560 RON
Valoare atribuită
10.560 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.560 RON

din 10.560 RON estimat