Atribuită
Cumpărare directă
Manusi din nitril, nepudrate, de examinare si protectie, nesterile. Sunt clasificate ca si dispozitive medicale – Clasa I, si ca echipament de protectie personala – Categoria III. AQL = 1.5 • tipul manusilor: de examinare, protectie, nesterile • material: nitril • agent de pudrare: - • culoare: verde • numar de bucati în ambalajul unitar: 100 bucati • suprafata: texturata la vârful degetelor • manseta: margine rulata uniform • forma: ambidextra; potrivita atât pentru mâna dreapta cât si pentru cea stânga • marimi: M (7-8)=60, L (8-9)=40,
- Număr anunț
- DA24918865
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
- Furnizor / câștigător
- MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.