Atribuită
Cumpărare directă
450G COZONAC CREMA CARAMEL,400G BOROMIR COZONAC NUCA STAFIDE,DANONE MATURAL,850 CASA BUNA SMANTANA 12,5Z50 SECRERTUL BUNICII DROJDIE, 1X30 OUA M ARO,940G SALATA ICRE HERING,2500G AMESTEC MEXICAN,1000G ARO MAZARE VERDE,1000G ARO SPANAC TOCAT,1000G ARO FASOLE VERDE,1000G ARO FASOLE GALBENA,METRO CHEF SUNCA PRAGA, ALDIS SUNCA PRESATA, MEDA CREMW CU PUI,MALINA CARNATI OLTENESTI,GUSTATE CARNATI BOIERESTI,PULPA VITA F OS VACUM DIANA,CARNE TOCATA P[ORC,CEAFA PORC F OS INTERIM, ARIPI PUI PG,ARIPI PUI SEL F VF PG,LAMAI,PORTOCALE,USTUROI 500G,CARTOFI ALBI 10KG,LEUSTEAN,MARAR,PATRUNJEL,CEAPA GALBENA,MORCOVI,ROSII,ARDEI BIANCA,2550MC CIUPERCI TAIATE,700G FL Z CIORBE,800G ARO PASTA DE TOMATE 24,4200 OLYMPIA SALATA SFECLA,4250 ARO GOGOSARI IN OTET.200G MANDY VEGETAL CIUPERCI,525G SALATA VINETE,580G ZACUSCA FASOLE,4230 ETHRAS GOGONELE INTREGI,1L ARO ULEI FL SOARELUI,1KG CORONITA Z PG,5KG MONTE BANATO PENE,400G BANEASA FIDELINII,1KG PANZANI OREZ CAMOLINO,1KG ARO FAINA 650G,1KG ARPIS MALAI EXTRA DEGERMINAT,1000G ARISTROCRAT LAPTE PRAF,80G Z PUDRA VAN,1KG PRUNE DESHIDRATATE,350G RULOU FOIETAJ CREMA CACAO,1.5 HAPPY FURSEC NNUCI,1KG SANZIENE CORNULETE CAISE,75G HALVITA ALUNE,40G NUGA CU NUCA,40G BELIN CEAI ZMEURA SI MACESE,20X1G FARES CEAI TEI,20G FARES CEAI SUNATOARE,40G BELIN CEAI AFINE
- Număr anunț
- DA24840584
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.497,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.497,80 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.