Atribuită Cumpărare directă

MATURA SORG BUCSA PLASTIC

Număr anunț
DA24926184
Autoritate contractantă
Gospodarie Comunala Valu lui Traian SRL (CUI 30098173)
Furnizor / câștigător
EXPERT TOOLS SRL (CUI 23406548)
Cod CPV
39224000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat