Atribuită Cumpărare directă

HG985/2019 Tipar hartie offset 80 gr, cusute in bloc incleiat, banda de siguranta, intaritura din panza, forzat, tipar f/v, coperta policromie, mucava caserata, laminata pentru o rezistenta crescuta la utilizari multiple, cotor panzat, snur pt sigiliu, semn de carte textil tricolor Format X4 (250x350mm), cca 600 pag

Număr anunț
DA24910113
Autoritate contractantă
COMUNA CHIOJDEANCA (PRIMARIA) (CUI 2843264)
Furnizor / câștigător
SPRINTEN INFOMAR SRL (CUI 25027915)
Cod CPV
22810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.013 RON
Valoare atribuită
2.013 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.013 RON

din 2.013 RON estimat