Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DEZINFECTANTI - IANUARIE 2020 DESMANOL = 170 buc + 60 pulverizatoare MIKROZID = 220 buc + 80 pulverizatoare

Număr anunț
DA24877600
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.965 RON
Valoare atribuită
8.965 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.965 RON

din 8.965 RON estimat