Atribuită
Cumpărare directă
RADIATOR KORADO RK 22 500/1200 1 buc 349,1092 TEAVA PPR 20mm CU FIBRA COMPOZITA PN20 ALBA KAT.3202-TFR-200020 KALDE 12 ml 2,7311 TUB PP D. 75 CU 1 MUFA L1000 11075100000 1 buc 5,6639 DL6814 BEC ML 125W E27 AUTOAPR 1 buc 8,6303 BEC ML 160 E27 AUTOAPR DL 6815 1 buc 11,1008 BEC SPOT LED SMD R50 ALUM+PBT E14 2700K 5W 31280 8 buc 9,5546 SET ROBINET SANITAR COLTAR CU FILTRU PISOAR 1/2-3/8 UH13112 1 buc 37,2269 RACORD CU FIL EXT 20-1/2 PPR KAT.3222-NMO-200B00 KALDE 3 buc 3,4958 COT PPR 20mm-90GR ALB KAT.3212-ELB-200000 KALDE 3 buc 0,3529 TEU 90X EGAL 20MM PPR KAT.3212-TEO-200000 KALDE 2 buc 0,5294 RACORD CU FIL INT 20-1/2 PPR KAT.3222-NFO-200B00 KALDE 3 buc 2,9916 TESTER TENSIUNE 180MM 630 VDE 1 buc 11
- Număr anunț
- DA24840335
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 553,52 RON
- Valoare atribuită
- 553,52 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.