Atribuită
Cumpărare directă
TEAVA PPR ALUMINIU PN25 D20 4M/BARA BRICOLAGE-2 BUC TEAVA PPR ALUMINIU PN25 D25 4M/BARA BRICOLAGE-2 BUC RACORD RAPID QA 2" 45212037 GEBO-1 BUC RACORD RAPID 2" FI REMER-1 BUC ROBINET PPR SFERIC 25MM BRICOLAGE-2 BUC RACORD PPR 25X3/4 FE BRICOLAGE-2 BUC PERIE SARMA SPECIAL INDOITA SCURTA 41900 SCHULLER-2 BUC SET 5 BENZI ABRAZIVE 533X75MM P80 LT08548 LUMY-1 SET SET 5 BENZI ABRAZIVE 533X75MM P120 LT08552 LUMY-1 SET DISC TAIERE OTEL 125X1.6MM 2608600219 EXPERT BOSCH TR.-10 BUC DISC TAIERE METAL 230X3 2608600324 BOSCH TR.-4 BUC DISCURI DE DEBITARE SPECIAL A36 TZ GER 230X2X22mm 136552 KLINGSPOR-4 BUC DISCURI DE DEBITARE A 36R 230X2.5X22MM 123833 KLINGSPOR-2 BUC SILICON MOTOR REZISTENT LA TEMPERATURI INALTE ROSU 310ML H2574 PENOSIL-1 BUC MUFA 270 2" ZN ERATA-1 BUC MUFA PPR 25MM BRICOLAGE-5 BUC FOARFECA PTR TEVI PPR-FP2 EVERPRO-1 BUC TEFLON PENTRU GAZ DENS.1.2GR/CMX0.1MM BRICOLAGE-3 BUC REDUCTIE 241 2'-3/4' ZN ERATA-20 BUC COT PPR 90X25MM BRICOLAGE-5 BUC PUNGA MARE-2 BUC
- Număr anunț
- DA24840607
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460,96 RON
- Valoare atribuită
- 460,96 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.