Atribuită Cumpărare directă

RCA - 12 luni - City - 6 auto inregsitrate special - Prima totala 2355.37 lei, astfel: Nr auto Tarif City direct A-43218 - prima 419.73 A-12317 - prima 165.47 A-71908 - prima 175.2 A-43219 - prima 419.73 A-71916 - prima 755.51 A-43220 - prima 419.73 . Politele trebuie eliberate cu data de 06.02.2020

Număr anunț
DA24844791
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.355,37 RON
Valoare atribuită
2.355,37 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.355,37 RON

din 2.355,37 RON estimat