Atribuită
Cumpărare directă
Punga de voma igienica cu gel ce transforma voma in gel dezodorizat impedicand dispersarea picaturilor de voma si varsarea lichidului. Poate fi folosita in spitale, ambulante, pentru rau de miscare in mijloace de transport. Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate . Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei. Comanda va fi transmisa si prin fax/e-mail.
- Număr anunț
- DA24846397
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980 RON
- Valoare atribuită
- 1.980 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.