Atribuită Cumpărare directă

Piese schimb auto

Număr anunț
DA24840907
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01261 PITESTI (CUI 4229636)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34312000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,67 RON
Valoare atribuită
1.680,67 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,67 RON

din 1.680,67 RON estimat