Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni pt auto Ford Mondeo MH01WKY si auto Ford Mondeo MH04WVN

Număr anunț
DA24860248
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224,88 RON
Valoare atribuită
224,88 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

224,88 RON

din 224,88 RON estimat