Atribuită Cumpărare directă

Oxigen medicinal imbuteliat - butelii cu capacitate 2-10l (200 nmc). Taxa imbuteliere butelii proprii ale achizitorului (60 buc.) chirie butelii simple 10l (60 buc.), chirie butelii cu reductor incorporat 5l (60 buc.)

Număr anunț
DA24861849
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN MURES (CUI 8089381)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24111500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat