Atribuită Cumpărare directă

Sunca York gastro cca 3kg, pret promo, termen de valabilitate 45 zile

Număr anunț
DA24855998
Autoritate contractantă
COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI (CUI 4627283)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,94 RON
Valoare atribuită
185,94 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,94 RON

din 185,94 RON estimat