Atribuită
Cumpărare directă
Cartus compatibil toner GENERIC BROTHER TN2421, 3K, NUMAR DE REFERINTA: TN2421, PRET DE CATALOG: 100,00 RON / Unitate de masura, UNITATE DE MASURA: bucata, COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2), DESCRIERE: Cartus compatibil toner GENERIC BROTHER TN2421, 3K BROTHER HL-L2352DW
- Număr anunț
- DA24865554
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
- Furnizor / câștigător
- NETROUTING SRL (CUI 29809302)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare atribuită
- 200 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.