Atribuită Cumpărare directă

Autograder O&K, 12 tone, cu lama frontala, lama mediana si scarificator, stare buna de functionare, cauciucuri schimbate recent. Conform documente atasate, contract si poze de la fata locului Livrarea se va face cu trailer specializat si va fi achitata de catre achizitior

Număr anunț
DA24840734
Autoritate contractantă
COMUNA BRATOVOESTI (CUI 5046688)
Furnizor / câștigător
ALUED COMPANY SRL (CUI 30051090)
Cod CPV
43210000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.500 RON
Valoare atribuită
71.500 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.500 RON

din 71.500 RON estimat