Atribuită Cumpărare directă

Dirigentie santier- constructii civile pentru obiectiv „Modernizare, extindere, dotare Scoala Gimnaziala corp C1, amenajare teren de sport si refacere imprejmuire, comuna Bistret, judetul Dolj ,, finantat prin PROGRAMUL OPERATIONAL REGIONAL 2014-2020

Număr anunț
DA24887907
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRET (CUI 4553895)
Furnizor / câștigător
IRIMIA MIRCEA - DIRIGINTE ŞANTIER RESPONSABIL TEHNIC CU EXECUŢIA (CUI 20928466)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.200 RON
Valoare atribuită
28.200 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.200 RON

din 28.200 RON estimat