Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO CASCO HD54SSP - prima -6006 lei/an ; CASCO HD06SSP -prima -1771 lei/an ; CASCO HD50SSP -prima -3708 lei/an ; CASCO HD04SSP -prima -2015 lei/an ; CASCO HD05SSP -prima - 4283ei /an

Număr anunț
DA24861486
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.783 RON
Valoare atribuită
17.783 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.783 RON

din 17.783 RON estimat