Atribuită
Cumpărare directă
Afisare Diagonala 24 inch Tehnologie display TN Tip rezolutie Full HD Rezolutie optima 1920 x 1080 Tip iluminare fundal LED Aspect imagine 16:9 Format ecran Wide Luminozitate 250 cd/m² Timp de raspuns 1 ms Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala 170 / 160 grade Contrast tipic 1000:1 Contrast dinamic 100,000,000:1 Rata de refresh (maximala) 75 Hz Numar culori 16.7 Milioane Audio Number of Speakers : 2 Speakers : Yes Speaker Output Power : 2 W Conectivitate Porturi video 1x VGA 1x HDMI Caracteristici generale Gama Gaming Putere consumata 38 W Standarde Energy Star Culoare Negru/Rosu Greutate 3.7 Kg Lungime 567 mm Latime 232 mm Inaltime 438 mm Ergonomie Inclinare 5° - 15°
- Număr anunț
- DA24847286
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
- Cod CPV
- 32323100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 512,62 RON
- Valoare atribuită
- 512,62 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.