Atribuită Cumpărare directă

Exploatarea forestieră a partizii 315 Viile Talmaciului / 1574440, Rarituri, situata in UP V, ua 23A

Număr anunț
DA24848112
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala Ocolul Silvic Talmaciu R.A. (CUI 22140498)
Furnizor / câștigător
IULBRAD S.R.L. (CUI 38798229)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.585 RON
Valoare atribuită
13.585 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.585 RON

din 13.585 RON estimat