Atribuită Cumpărare directă

Tabla scolara triptica neagra ACCENTA, 100x300 cm COD: 308051019 Dimensiune: 100x150 cm/dim. totala: 100x300 cm 5 suprafete de scris Suprafata magnetica, rama aluminiu Tavita si accesorii prindere incluse

Număr anunț
DA24858357
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586,55 RON
Valoare atribuită
586,55 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

586,55 RON

din 586,55 RON estimat