Atribuită Cumpărare directă

COLECTARE TRANSPORT SI DEPOZITARE DESEURI MENAJERE DE LA AGENTI ECONOMICI SI INSTITUTII PUBLICE.

Număr anunț
DA24855127
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL TARGU MURES (CUI 16779706)
Furnizor / câștigător
SALUBRISERV S.A. (CUI 7774360)
Cod CPV
90500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430,76 RON
Valoare atribuită
1.430,76 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430,76 RON

din 1.430,76 RON estimat