Atribuită Cumpărare directă

oferim urmatoarele servicii: a) Acces internet GARANTAT 500 Mps cu alocare in 1000 Mbps; b) Ip-uri routabile 512;. c) accesul este nelimitat fara a avea limita de trafic. d) asistenta tehnica in configurarea parametrilor conexiunii

Număr anunț
DA24864340
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC BILINGV „ITA WEGMAN” (CUI 24027275)
Furnizor / câștigător
HIK-CONNECT S.R.L. (CUI 30662794)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521,02 RON
Valoare atribuită
2.521,02 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521,02 RON

din 2.521,02 RON estimat