Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE (LAPTE CONSUM, ARO IAURT, ARO SMANTANA, BR TOP TRI SUNCA, SAL ICRE CRAP, SAL ICRE HERING, CONOPIDA, ARDEI GRAS FELII, SNITEL PREGATIT, SUNCA PRAGA, CEAFA PORC, PULPE PUI DEZ, PULPE PUI CU OS, PULPE PUI SPATE, MAZARE VERDE GRADINA, CIUPERCI TAIATE, ULEI FLOAREA SOARELUI, ULEI MASLINE, ZAHAR, PASTE MELCI ONDULAT, GEM AFINE, GASTROMIX LEGUME , KETCHUP DULCE, FAINA, MALAI , BELIN CEAI MENTA, BELIN CEAI AFINE

Număr anunț
DA24864335
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA SIBIU (CUI 4405899)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.742,13 RON
Valoare atribuită
1.742,13 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.742,13 RON

din 1.742,13 RON estimat